درباره ما

داروخانه دکتر آذین نجفی در سال 1391 به مدیریت دکتر آذین نجفی ( دکترا داروسازی ) تاسیس گردید. در این سال ها دغدغه اصلی این مجموعه تلاش برای تامین رضایت مراجعان و بیماران محترم بوده و هست.

با توجه به گسترش اینترنت و کسب و کارهای بر خط و تمایل مردم به استفاده از این شبکه برای تامین نیازهای روزانه و سهولت استفاده از آن بر آن شدیم تا با راه اندازی فروشگاه اینترنتی محصولات داروخانه (اقلام غیر دارویی) گامی در این جهت برداریم.

بررسی و خرید محصولات با توجه به اطلاعات ارائه شده می تواند کمکی شایانی به مشتریان در راستای یافتن کالای مورد نطر باشد.

منابع اطلاعاتی ارائه شده در این سایت از سوی تولید کنندگان، وارد کنندگان محصول و یا داروسازان گرامی ارائه شده و قابل استناد می باشد. در صورت وجود هرگونه سوال و ابهام می توانید از طریق صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کنید.
فروشگاه اینترنتی این داروخانه به نشانی اینترنتی https://www.pharmacy-online.ir ( فارماسی آنلاین ) در دسترس میباشد.

تمامی محصولات عرضه شده در این فروشگاه دارای مجوز از مراجع قانونی و ذیصلاح بوده و اصالت آنها تضمین می شود.

خرید از فروشگاه به سادگی قابل انجام است و ارسال محصولات و هزینه آن بسته به موقعیت جغرافیایی کاربر دارد.

قوانین و خدمات قابل ارائه در این سایت

محصولات ارائه شده در فروشگاه اقلام غیر دارویی شامل مکمل های رژیمی غذایی، داروهای گیاهی، مکمل های ورزشی، محصولات آرایشی و بهداشتی و تجیزات پزشکی می باشد. بدیهی است فروش دارو در فروشگاه امکان پذیر نمی باشد.

فارماسی یک فروشگاه اینترنتی بوده و تمامی مراحل خرید بصورت آنلاین صورت می پذیرد. بدیهی است کالای سفارش داده شده از سوی مشتری کالایی خواهد بود که ارسال و تحویل وی خواهد شد لذا مسئولیت هرگونه ثبت سفارش اشتباه به عهده مشتری خواهد بود.

تمامی محصولات و کالاهای ارائه شده در این فروشگاه دارای مجوز از مراجع قانونی بوده و اصالت آن تضمین می شود.

فارماسی می تواند بنا به شرایط تخفیف هایی برای محصولات خود در نظر بگیرد که مدت زمانی تخفیف ارائه شده از سوی فارماسی تعیین خواهد شد.

تنها روش پرداخت بصورت آنلاین و با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب و درگاه بانک ملت خواهد بود، لذا مسئولیت هرگونه پرداخت غیر از این به عهده مشتری می باشد و فارماسي مسئوليتي در قبال آن نخواهد داشت.

ارسال سفارشات در شهر تهران بوسیله پیک موتوری و در سایر شهرستان ها ارسال با پست انجام خواهد پذيرفت. مدت زمان تحویل سفارش در شهر تهران حداکثر تا 24 ساعت و در شهرستان ها 24 تا 72 ساعت بعد از ثبت سفارش به طول خواهد انجامید.

امتیاز فروشگاه

امتیاز این فروشگاه متعلق به آذین نجفی، دکترا داروسازی می باشد.

پروانه تأسیس داروخانه

پروانه تأسیس

مجوز فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی

 

مجوز معاونت